[]

Ahmet yesevi benzeri universite(Askerlik)

Ahmet yesevinin kontenjanlari dolmus, bilgisayar benzeri bir bolumde tezsiz yuksek lisans yapilabilinecek baska hangi okul var acaba?
 
Bilgisayar benzeri olmak zorunda değilse ben Nişantaşı'nda yüksek yapıyorum. Lisansım bilgisayar mühendisliği bu arada.


  • elon  (16.01.18 17:55:12) 
@elon ahmet yesevi ales istemiyordu mesela, alakali olmasa da uygun bir secenek olmali.


  • pardonazbirbaksanız  (16.01.18 17:57:19) 
Dostum acilen Yeni Yüzyıl Üniversitesi'ne gidiyorsun: Daha bugün kayıt yaptırdım, tam bir ticarethane. İSG tezsiz, 6 bin lira peşin, 6500 taksitli. Temiz iş. Hİç bir şey istemiyorlar para dışında. 4 yıllık üniversite mezunu olman ve nefes alman yeterli.


  • roket adam  (16.01.18 20:43:12 ~ 20:43:28) 
Deli gibi araştırıyorum bu aralar, bulursan bana da söyle


  • sylr  (17.01.18 01:29:03) 
@ pardonazbirbaksanız Nişantaşı da ales istemiyor. Ben Eylül 2017'de, güz döneminde kaydoldum. 5000 TL almışlardı 12 taksit


  • elon  (17.01.18 11:34:17) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.