Son zamanlarda Danimarka yapan?

Var mı? Bir sorun olmazsa haftaya 3 Günlüğüne gidicez. Girişte vize harici sağlık sigortasınjn orjinalini isteme durumları var mı? Bazı bloglarda Danimarka soruyor demişler. Yeşil pasaport için önceden haber veriliyordu, yazı vs alınıyordu, devam ediyor mu o istek( arkadaşım için çalışan kişi)
Ayrıca önerileriniz de alınır

vize için topladığınız belgelerin birer kopyası yanınızda olsun. sigortanın orjinali değil de bir printer çıktısı olsa iyi olur.

  • cedex  (16.01.18 10:33:15)
pek birşey soran olmuyor ama sigorta, kalacağınız yer ve dönüş biletiniz ile ilgili bir belge yanınızda olursa iyi olur..

  • havada bulut  (16.01.18 21:46:18)