Yds Yardımcı Kitap

Merhaba,

Yds için yardımcı kitap öneriniz var mıdır ne alalım?

irem yayıncılığın güzel kitapları var. yds için diyorsun ama tam olarak neye eğilmek istiyorsun? direkt soru mu yoksa kelime anlamı ya da eş anlamı mı? ona göre yarın direkt kitap adı verebilirim.

  • Apocalypse  (16.01.18 00:49:35)
Valla eşim hazırlanacak, seviyesi çok iyi değil, nereden başlayacağını bilmiyor. Bu şekilde bir tavsiye verebilir misiniz?

  • schwannoma  (16.01.18 01:04:38)
Ankara dil akademisi online kursları güzel anlatıyor. Kitapları da gayet güzel. Sitelerinde mevcut sanıyorum.

  • yazmali  (16.01.18 02:00:29)
başlangıç için yargı yayınlarının "ydk-yökdil temelden başlayanlar" ya da yedi iklimin vital grammar kitabı kitabını öneriyorum. kelimeler için ilk olarak irem yayıncılığın 60 günde yds kelimelerini ardından passagework ön hazırlık kelime canavarı kitabını, güzel bir tarzı var.

  • Apocalypse  (18.01.18 10:54:45)