starbucks ve kalitesi

merhabalar,
starbucks'ın hizmet kalitesi ile ilgili şikayette bulundunuz mu, bulunduysanız hangi kanal aracılığıyla, ve geri dönüş / cevap / değişim gördünüz mü?

Özetle, zahmete değer mi?

Teşekkür ederim.

Ben 2 hafta önce mecidiyeköyde bulunan starbucks şubesinde çalışan birini şikayet ettim. maili cumartesi attım pazartesi bölge müdürü mail attı.sonra 4-5 kere daha gittim,şikayet ettiğim durum düzelmişti.

  • kırmızıgözlüağaçkurbağasıyeşili  (15.01.18 22:24:45)
ben şikayette bulunmadım ama twitter adresinde şikayetlerle ilgileniyorlar.

twitter.com
  • facebook  (15.01.18 22:52:02)
Twitter'da şikayetlerle ilgilenmediler. Böyle durumlarda, "şikayeti dinlemeye zahmet etmiyorsanız, şikayet sebebinizle yola devam edin, allah da belanızı versin, en güzel ceza bu size" mantığındayım, ama kalite konusunda hassas olduğu imajını verdiği için deneyeyim dedim. Mail atayım bari, twitter'ı umursamayan şirkete.

  • neynep  (15.01.18 23:59:31)
Değer. Ben termosum bozulduğu için müşteri hizmetlerini aradım. Bölge müdürü geri aradı, istediğim modelle değiştirebileceğimi söyledi. Termosum faturası yoktu ve alınalı 1 yıla yakın olmuştu. Mağazaya kendi haber vermiş, bir şey olursa beni tekrar arayın mağazaya gidince diye cep telefonunu da vermişti. Ben memnun kaldım.

  • Lim5  (16.01.18 00:28:38 ~ 00:29:58)
2 gün içinde cevap verdiler. bir dahaki gittiğimde konuyu çözmüşlerdi.

peçetelerin orada bölge müdürünün kartı oluyor, doğrudan yaz.
  • babilbaligi  (16.01.18 07:13:21)