[]

Çokuluslu firmanin TR ofis/şubesinde çalışanların maaşları

Satis is gelistirmede 5 sene tecrübeli ve 1 den fazla yabanci dil bilen kisiler öncelikli olmak kaydiyla her departman ya da nitelik sahibi kisilerin de maaslarini ve senelik zam miktarlarini ogrenmem gerekiyor. Siz ya da cevrenizde bildiklerinizin bilgilerini ister buradan ister ozelden gonderebilirsiniz.
Tesekkurler. 
bizim ofisteki satış personeli 5000 net artı sodexo alıyor. yıllık 1 maaş kadar prim. yabancı şirketiz. iki dil bilen yok ama hepsi ingilizce biliyor. ortalama deneyim 4-5 yıl civarı. bu sene tüm şirkete zam oranımız %10 çaycısından satışçısına.


  • delidir yakalayin  (15.01.18 20:56:20) 
Bilişim sektöründe 12 - 15 bin TL + bonus olarak ilerliyor genellikle. Zam miktarları tamamen tutturduğuna kaktırma modelinde.


  • roket adam  (15.01.18 23:46:01) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.