Ev yeterince temiz değilken mutlu olabilir misiniz?

Ben genelde olamıyorum.eğer yapmam gereken bişey varsa başlayamıyorum. Bu yüzden temizlik sırası bende değilse bile yapıyorum, yapmazsam evin pis ve düzensiz olduğu fikri aklımdan gitmiyor.sizde de var mı böyle bi durum? Aşılması gereken bişey mi?

ev temiz olduğunda mutlu hissediyorum, dağınık ve kirli olduğunda da rahatsız hissediyorum ama aklıma takılmıyor. takılsaydı evcil hayvanlarla, başka bir insanla birlikte yaşayamazdım, anlaşmazlık çıkardı ve rahat vermezdim.

  • pinkpeony  (14.01.18 17:55:49)
"olmasi lazim"lar insani mahvediyor. bende de varlar. cozumlemeye calissaniz? yani, bu neden sorun, kokunde ne var, neresi mantiksiz; yavas yavas nasil degistirelim?

  • e haliyle  (14.01.18 18:00:35)
Aa ayni ben. Ev ile ilgili aklimdakiler yapilmadan ben de rahatsizim. Ama cozemedim durumu kafamda.

  • ykyt  (14.01.18 18:56:11)
Ben de toplu değilken pisken rahatsız ve huzursuz hissediyorum. Hastalık derecesinde olmadıkça bence güzel bişey yoksa normal görüp pislikten ölürdük.

  • mslny  (14.01.18 19:00:33)
Mutluluğum üzerinde olmazsa olmaz bir etkisi yok ama konfor ve rahatımı etkiliyor. Ben de düzgün, tertipli tutuyorum yaşadığım yeri, iyi hissettiriyor.

  • burka  (14.01.18 19:10:32)
Olurum, nem de nasıl. Ev aşırı b.k götürmediği taktirde umrumda bile olmaz.

  • i m cool with that  (14.01.18 19:24:22)
Ben böyle değilim keşke olsam
Biri aniden çıkıp gelecek olunca panik oluyorum

  • urasil  (14.01.18 20:21:54)
Umrumda olmuyo pislikten ölmüyosam yan gelip yatarım

  • photo85  (14.01.18 21:37:11)
İkimiz de normaliz

  • benaslindayohum  (15.01.18 20:35:30)
Daginiklik sorun degil ama temiz olmadiginda ev konu ne olursa olsun gercekten mutsuz ve isteksiz oluyorum

  • hacilaklak  (18.01.18 21:03:22)