proje kutlama ritüeli

şimdi büyükçe bir projemiz kabul oldu bir firma ile beraber projeyi ben yürüttüm kabul ettirdim vs. şimdi pazartesi ilk toplantımızı yapacağız projenin nasıl ilerleyeceğine dair vs. işte tebrikler falan olucak. sonra toplantı havası.
şimdi ben böyle olsun istemiyorum böyle küçük bir ritüelle başlayalım istiyorum.
şampanya alsam olmaz, bir viski alsam belki ağır kaçabilir pahalı şarap alsam açsak içsek falan belki olur.
yada projenin şerefine böyle bir hediyelik şey mi yaptırsam firma için?
aslında elemanları yemeğe falan götürsem biraz abes kaçar onların beni götürmesi lazım aslında. proje onların çünkü.
ne yapsam? şarap iyi gibi sanki. böyle shot atacağımız bir içkide yok ki tek shot atıp kısaca bir kutlama ile toplantıya başlayalım.

Sampanya dedigimiz kopuklu sarap, neden olmuyor ki?

Onun disinda meyveli bi likor shotlamak icin olur.
  • kuehles blondes  (14.01.18 02:20:35)
ya şampanya neden olmaz çünkü proje büyüklüğü adamların cirosunun %10'u kadar. adamlar için öyle aman aman bir şey değil. şampanya getirsem sanki fabrika açıyoruz der eleman.

meyve likörü değilde böyle biraz daha sert oturaklı birşey olur. adamın vayyy diyeceği türden.
  • dedim dedim de kime dedim  (14.01.18 02:24:22)
baileys i severim. İsteyen sade icer isteyen kahvesine katar. Toplanti pazartesi diyince gunduz gibi dusundum.

  • ykyt  (14.01.18 10:24:19)