aksiyon filmi = silahlar, kurşunlar kurşunlar, daha çok kurşunlar mı oldu?

tv'de John Wick vardı. Hadi ben de izleyeyim Keanu varmış dedim. Silahlar, kurşunlar, kan vs almış başını gidiyor. Başka da bişi yok filmde.
İlk kez bi ekşicilik yapıp yarısında çıkacaktım o da olmadı, film evimin salonunda oynuyor.

(N'oldu yani şimdi adalet mi sağlandı?
Ben de diyorum gençlerdeki bu asalım keselimcilik neden bu kadar ivmelendi?)

O bitti şimdi Tetikçiler (Killer Elite) başladı. Başlar başlamaz silahlar kurşunlar kurşunlar...

Gelmişken kaliteli aksiyon filmi önerir misiniz?
mısır tabağı elimde, film hevesim kursağımda kalmayayım:)

Tropa de Elite

  • angelus  (13.01.18 23:18:21)
(bkz: aksiyon filminde aksiyondan şikayet etmek )

edit: altta birisi daha demiş ozaman ne varsa eskilerde var diyip terminator 2 ve aliens diyorum bende
  • lorensoth  (13.01.18 23:20:32 ~ 23:25:43)
aksiyon değildi ki bu, hep silah. ne heyecan var ne bişi. daha fimin başından sonunu anladım.

  • hayat aklini konusacak bir filozof uret  (13.01.18 23:23:01)
izlemişsindir tahminim.

terminator 2
aliens
point break
the saint
to live and die in L.A.
  • EasyTiger  (13.01.18 23:23:41)
Evinizde izleyemezsiniz ama sinemada Liam Neeson’ın yeni filmi the Commuter var. O güzeldi. Keza onun başka filmleri de olabilir. Run All Night, mesela.

Komedi-aksiyon olurda Ryan Reynolds’ın Bilmemnenin bodyguard’ı diye bir filmi vardı. Neyin bodyguard’ı onu hatırlayamıyorum ama.
  • sopiro  (13.01.18 23:23:48)
Geç kaldım yanıtlamak için ama yine de yazayım, belki daha sonra izlersin.

The Bourne Identity

Heat

The Fugitive

Bir de Fransız gelsin; Dobermann
  • old possum  (14.01.18 01:35:36 ~ 01:36:13)