[]

3 gecelik tatil nereye gidelim

3 gece 4 günlük bi tatil yapacağız, uçakla gidip dönmeyi planlıyoruz. kafamızda hiçbir plan yok, napalım? antalyaya mı gidelim bodruma mı ege taraflarına mı? (kayak tatili olmayacak)
 
Kapadokyaya gidin. Mis olur bu mevsimde.


  • kuehles blondes  (13.01.18 04:41:14) 
hava durumuna baktım da hep eksilerde bizim gideceğimiz aralıkta üşümek istemiyoruz :(


  • shotgunwoman  (13.01.18 04:43:05) 
nereye gitsen usuyeceksin.


  • pgup  (13.01.18 05:02:49) 
abi antalya 20 derece gösteriyor kapadokya -2/3 nası aynı miktarda üşüyebilirim


  • shotgunwoman  (13.01.18 05:07:20) 
Marmarise ya da antalyaya gidin üşümezsiniz. Jetski yoksa atski var.


  • [GODDARD]  (13.01.18 05:43:35) 
bodrum fethiye antalya alanya manavgat olabilir ben ocak ayında montsuz gezmiştim buralarda


  • devilone  (13.01.18 10:44:33) 
Antalyaya gidin. Sehirde gorecek cok sey var. soguk istiyosaniz tahtali teleferigine de cikarsiniz.
Merkezde kalirsaniz havalimanindan ulasima kafa yormazsiniz

  • kuehles blondes  (13.01.18 12:43:27) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.