[]

gerilim dolu film önerisi

the shining, saw serisi, eyes wide shut, the ring tarzında "ne oluyo lan" dedirtircesine filmin içerisine alıp geren bir film öneriniz varsa beklerim.
 
saw deyince cube serisi aklıma geldi. ilk film dışındakilerin puanı çok düşük, film film hatırlamıyorum pek çocukken izlemiştim çünkü ama saw tarzı ilgi çekici bi konuydu. popülerlik ayırt etmeden aklıma gelenleri yazıcam izlediklerin olabilir. shutter island, the gift, the game, devil's advocate, 12 monkeys, los cronocrimenes, the sixth sense, the thing, loft, spoorloos, ne le dis à personne. bi de bunlar kadar sevmediğim a cure for wellness, triangle gibi bu tarz filmler de var.


  • semaforo de medianoche  (13.01.18 03:29:31) 
the game


  • docrivers  (13.01.18 03:30:43) 
Tenant


  • EasyTiger  (13.01.18 08:07:50) 
The game
Ronin
Hodejegerne
  • fatih in fedaisi  (13.01.18 11:44:40) 
It Follows. Bir de ne oluyor lan dedirtmez ama Cape Fear süper gerilimdir.


  • i was made for you  (13.01.18 11:46:50) 
Get Out


  • desdenova34  (13.01.18 12:55:36) 
idi i smotri


  • ocanal  (13.01.18 13:22:53) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.