ethereum

bu hafta bu ethereum'un durumu ne olur dersiniz?

güney kore mevzusu yüzünden tüm coinler pek parlak günler geçirmiyor. fakat ether ayakta kalanlardan. en büyük yatırımımda bu coinde. bu seviyelerde dolaşır diye tahmin ediyorum.

  • onurrrrr  (12.01.18 23:55:10 ~ 23:55:23)
TRON TO THE MOON HODL!

  • binder dandet  (13.01.18 01:34:08)
Coin piyasasını takip etmeye başladığımdan beri en sağlam bulduğum coin ethereum. Aynen bitcoin gibi ne kadar geç girersen o kadar pişman olacağın bir coin.Bana tüm paranı tek bir coine gömeceksin uzun süre dokunmayacaksın seç deseler ethereum derdim.

  • turkuaz  (13.01.18 02:50:24)
haftalık tahmin etmek imkansız. uzun vade düşünmek lazım. şuan eth token piyasasında tekel oldu. offline walletler imza destekliyor, arayüz farklı imkanlar sunuyor vs. bence kullanılmaya devam edilecek.

  • sttc  (13.01.18 16:42:05)