abd vize, deneyimleriniz...

Vize randevulari acildi deniyor. Yakin zamanda basvuranlara ne zamana randevu verildi? Nisan sonu seyahat planliyorum, o zamana kadar vize isini halledebilir miyim?
Bir de son krizlerden sonra olagan disi bir sekilde vizesi reddedilen oldu mu, durumlar nedir?
Ben 15 sene once bir kez gitmistim ABD'ye, ama o pasaportum kayboldu, kayitlardan bulurlar mi acep?
son soru, bilen varsa, basvuru ucretini bilen var midir?

3 sene önce almıştım vizeyi. Güncel söyleyebileceğim şey vize başvuru formunda “hiç pasaportunuzu kaybettiniz mi” gibi bir soru var. Kaybettiğiniz pasaportun numarasını isteyeceklerdir.

  • artci sarsinti  (12.01.18 20:08:42)
hmmm... su an vazgecmek uzereyim, nerden bulurum ki ben o pasaportun numarasini.. kaybolali da 13-14 yil oldu..

  • honfleur  (12.01.18 20:13:08)
Vazgeçecek bir şey yok, hevesiniz kırılmasın. Uğraşmaya değer.
Öyle bir soru var ancak cevap nereye gider emin değilim. 1-2 hafta uğraşın, nisanda california sahillerindesiniz:)
Şimdiden kolay gelsin iyi eğlenceler..
  • artci sarsinti  (12.01.18 20:23:51)
500-550 lira falan tuttu sanirim.
gecenlerde aldim 10 yillik verdiler.
klasik sorular: nereye gidiyorsun niye gidiyorsun tarzi
mulakat sirasinda birisi kaybettigi pasaporttaki US vizesini tekrar almak icin basvuruyordu. gorevli ekstra bir sey sormadi bu durumdan oturu. rahat olun yani dert edecek bisey yok
  • jedilance  (12.01.18 20:33:35)
verin gazi:)

  • honfleur  (12.01.18 21:21:54)
pasaport iptal edilip kaybolduysa bir öneminin olmadığını düşünüyorum, orada asıl soru geçerliliği olan bir pasaportu kaybettiniz mi? bence. endişe edilecek bir şey değil gibi eğer iptal edilmiş bir pasaportsa.

  • dilligaf  (13.01.18 00:10:29 ~ 00:11:03)