Ekşi duyuru halı saha grubuna Yeni arkadaşlar arıyoruz

Özet : chat.whatsapp.com

Bir watsapp grubumuz var. Yaklaşık 15 kişiyiz.
4 hafta içinde 2 maç yaptık. Bunu rutine bindirmek istiyoruz.
Ama her hafta 14 kişi çıkmıyor , gruba 4-5 kişi eklemek istiyoruz

Maçları cumartesi 20:30-21:45 arası oynuyoruz
Yer : altunizade vezirspor tesisleri/ metrobüsün yanı

Yaş ortalamasını ben biraz yükseltiyorum, beni saymazsan 25/26 ortalamamız var.
En erken maç yarın 20:30'da.

Bu maça geleni bekleriz.
gelemeyecek olsanız bile iletişim bilginizi atarsanız gruba eklerim
Müsait olunca katılırsınız.

Maçlar dışında da çay kahve içmeye, alemlere akmaya toplananlar var grupta.
İsterseniz onlara da katılırsınız.
Sevmediğiniz yazar varsa seyirci olarak gelip tribünden küfür edebilirsiniz.

Sormak istediğiniz varsa mesaj atabilirsiniz .

Beni ekleyebilirsiniz.

  • karsinin aksisi  (12.01.18 16:53:11)
Hep cumartesi akşamları mı? Biraz ters bir gün değil mi?

  • rajaz  (12.01.18 18:50:40)
@rajaz

2 kere ctesi oynadık yarın da oynayacağız
Önümüzdeki maçları Cuma'ya alma ihtimalimiz var ama.
  • Kusursuz dostlarin dort ayagi vardir  (12.01.18 18:53:00)
Ben Ankaradayım halı saha haftada 3 yaparım gününüz cuma olsun demeye geldim. Cumartesi mutlaka kadro eksik verir

  • gozu acik sevisen yahudi  (12.01.18 19:43:43)
14 kişi bi topun peşinde, çok gereksiz ama ponpon kızlarınız varsa bi ihtimal uğrayabilirim.

  • baldan kaymak  (12.01.18 20:02:13)