Hasar kayıtlı passat mi temiz octavia mi

Merhaba. Sorum basit;

Hasarın benim yaptığım passat 2013 exclusive benzinli manuel 70 binde.

Ve de bu arac: www.sahibinden.com

İkisinden hangisini alırdınız?

Passat benim eski araba bir ara sattım hasar yaptıktan sonra sonra geri gönlüm düştü ama hasarsız bir octavia mi alsam kararsız kaldım

Passat in hasar kaydi 12 bin. Sağ kapıların saçı ve sağ on çamurlu değişti.

  • lion de la Turquie  (09.01.18 23:42:38)
satarken zorlanmıyorsanız passat.

  • tukenmez adam  (10.01.18 00:21:42)
ben 1.4 benzinli arabaya o kadar vermezdim.

  • captainmrg  (10.01.18 01:16:29)
Octavia sahibi olarak octavia'yı şiddetle tavsiye ederim. Sadece 1.4 benzin olduğu için yakıt anlamında seni biraz üzer ama konfor - sürüş keyfi ve yol tutuşu olarak seni tatmin eder.Hele ki aile aracı olarak kullanacaksan başka bir araca bakma derim.

  • josefen  (10.01.18 09:43:33)
octovia güzel araba ama bir vw değil. passatın hasar kaydı ne kadar ve hasarı nerede ön kaputtaysa yanaşma. 1.4tsiylara tüp zor takılır.

  • mikahakkinen  (10.01.18 10:38:28)