Sürekli yükselen ateş

Dün öğlen ateşim çıktı. Hastaneye gittim.
Serum + ilaç ile normale indi. Eve geldim
Dün akşam yine çıktı.
Ilık duş + soğuk kompreks ile düştü.
Sabah yine çıktı.
Yine duş aldım düştü
Akşam üzeri sıtma tuttu. 40 derecenin üzerine çıktı
Hastaneye gittim serum + ilaç ile 2 saatten fazla sürdü düşmesi.

Eve yarım saat önce geldim.
Şimdi ölçtüm yine çıkmaya başlamış. Üşümeye başladım yine
Neler oluyor fikri olan var mı? Daha önce yaşayan, duyan, gören?

Google'a kalsa üç güne öleceğim bi size sorayım dedim.

31/e

Hastanede tahlil yapmadılar mı teşhis koymadılar mı? Enfeksiyon gibi virütik gibi bişey olabilir, sadece üşütme kaynaklı da olabilir. Ama hastane nasıl araştırmadı anlayamadım.

  • yaren  (09.01.18 23:18:11)
@yaren polikliniğe gelin sabah tahlil yapalım dediler. Ateş düşünce taburcu ettiler. Acilde bu kadarmış.

  • Kusursuz dostlarin dort ayagi vardir  (09.01.18 23:19:22)
Acilde kan alıp röntgen falan bakmaları lazım yahu, son yıllarda çok sık gidiyorum acile, bol bol kan alıyolar. Nasıl almadılar ya?

  • yaren  (09.01.18 23:20:58)
@yaren devlet hastanesi olduğu için sallamadılar mı acaba? Bi daha olursa özele gideceğim. Serum bağladılar ateş düşürücü verdiler 2 saat yattım geldim.
Belki neden olduğunu bilen vardır diye merak ettim.

  • Kusursuz dostlarin dort ayagi vardir  (09.01.18 23:22:35)
Özel değil de eğitim araştırma hastanesinin aciline git. Yani maddeten imkanın varsa özele git tabii.

  • yaren  (09.01.18 23:24:58)
Vücudunda belirtiler var mı ağrı acı vs?

  • yaren  (09.01.18 23:25:32)
Çok yaygın şu aralar. Tabii siz yine de yarın sabah tahlil yaptırın gece yine çıkacak olursa başka bir hastaneye gidip tahlil yaptırın belli ki bu gittiğiniz ywr tam teşekküllü değil.

  • eksi sozlugun tatli insani  (09.01.18 23:26:30)
@yaren üzerimden tır geçmiş gibi bi yorgunluk var.

Ateş de bir anda çıkıyor. Dişlerim birbirine vuruyor acayip bi üşüme geliyor. Titriyorum.

@eksi sözlüğün tatlı insanı; yarın tetkik yaptırmam Lazım haklısın. Böyle olmayacak.
  • Kusursuz dostlarin dort ayagi vardir  (09.01.18 23:30:00)