Bursa'da detaylı oto iç temizlik

Eski sahibi biraz pis kullanmış. Böyle bırakıp tankla tüfekle, her türlü makineyle detaylı temizlik yaptırabileceğim, oh yeni gibi olmuş diyebileceğim bir yer bilen var mı?

Fiyat: Max 150

Ben gecen 150 ye yaptirdim. Cokta memnun kaldim. Mekanin adini tam bilmiyorum ama incirli caddesinde, incirli hamaminin hemen karsisindaki oto yikama.

  • cancan  (08.01.18 17:05:26)
Carrefuar istikametinden orhaneli yoluna giderken (beşevler-dikkaldırım kavşağında) sonax var, VIP temizlik başlığından pırıl pırıl yapıyorlar 100TL vermiştim.

  • piotr  (09.01.18 09:29:07)