[]

Aliexpress Kargo

Selamlar,

Aliexpress'ten üç siparişim var aynı günde verdiğim. Biri elime ulaştı ancak kargo detayına baktığımda hala "menşe ülkesinden yola çıktı" ibaresi vardı. Diğer iki kargom da aynı durumda görünüyor. Bu durumda diğer kargoların da yakın zamanda elime ulaşması söz konusu mu?


 
Bugün yarın gelir bence o da.


  • nickini vermek istemeyen uye  (08.01.18 00:38:09) 
Birçok kargo menşei ülkeden çıkınca takip edilemiyor. Bu kargo tipinden kaynaklanıyor genellikle. Yakın zamanda gelmesi muhtemel olup uzun süre beklemen de ihtimaller dahilinde


  • bna  (08.01.18 00:54:05) 
Son zamanlarda(2 aydır diyebiliriz) kargo hareketlerinin görünmesinde problem yaşıyorum aliexpress ve gearbest siparişlerimde, çoğunda paket elime ulaştığında ptt'de yurtiçi hareketleri güncellenmemişti. Kargo hareketi kısmı çok bişey ifade etmeyebiliyor yani.

Kasımdan beri çok alışveriş kampanyası yapıldı, genel bi gecikme bu zamanlarda hep oluyor. Paketten pakete de değişiyor bu, aynı anda verdiğim siparişlerin arasında 15-20 gün oynadığı oldu aralık ve kasım'da. Her an ulaşabilir evet ama 10 gün de sürebilir, ekstrem bir durum olmaz.
  • Bruce  (08.01.18 00:56:03) 
yarin da gelebilir 20 gun sonra da. Belli olmaz.


  • stavro  (08.01.18 00:56:22) 
haftada 1-2 ptt'yi arayip takip koduyla sorgulatin, benim kargom da meger 20 gundur ptt'deymis geri gondermeyi unutmuslar diye sans eseri subede bekliyomus hala.


  • hjarteblod  (08.01.18 03:41:16) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.