Pendik YHT istasyonundan Sabiha Gökçen'e..

Merhabalar.

Eskişehir'den YHT ile Pendik'e gelip oradan direkt Sabiha Gökçen'e gitmek istiyorum. Biraz araştırdım, 132H diye bir otobüs varmış ama en sonuncusu istasyondan 20:40'da kalkıyormuş, dolayısıyla onu yakalamam mümkün değil. Sizin bildiğiniz bir yol var mı? taksi 35 TL falan tutuyormuş ama açıkçası ona da para vermek istemiyorum. Teşekkürler şimdiden.

Edit: e-9 varmış bostancı-Sabiha gökçen arasında işleyen ve Mostar Köprüsü durağı istasyona nispeten yakınmış. Ama Mostar Köprüsü'nden havaalanı ne kadar sürer acaba? Çünkü tren 21:15'de varıyor ve benim uçağım 23:15'de kalkıyor. Dış hatlar uçuşu olduğu için biraz da erken orada olmak istiyorum ama emin olamıyorum tam zamanında ulaşabilir miyim...

Trafi uygulaması İstanbul ulaşımında çok işe yarıyor. Oradan bakabilirsin. 15 dakikalık bir yürüyüşle e-10’a yetişebilirsiniz.

  • nickfury  (06.01.18 16:37:06)
Mostar’dan en makul 30-40 dk sürer gibime geliyor. Dur kalk falan yaparsa...

  • market_arabasıyla_terör_estiren_trafik_canava  (06.01.18 16:39:08)
ya bir önceki trene bineceksin yada taksi/uber kullanacaksın. dış hat uçuşuna 2 saat kala pendikten sabihaya toplu taşımayla gitmek pek mantıklı değil gibi.

  • onurrrrr  (06.01.18 16:39:41)
dışhatlar uçuşu ise zaten 2 saat kalıyor uçuşunuza indiğinizde. taksi trafik yoksa 15 dakikada gider. otobüs aramakla durağa yürümekle uğraşmazdım ben

  • argent dawn  (06.01.18 16:42:10)
Sağlıklı düşününce gerçekten saçma bir soru olduğunun farkına vardım. Arkadaşın dediği gibi tren zaten dış hatlar uçuşundan 2 saat önce varıyor... otobüs aramakla uğraşırken kesin kaçırırım o uçuşu.

Bir önceki trene aldım biletimi. teşekkürler yardımlarınız için.
  • ateslizenci  (06.01.18 16:44:32)
O lokasyon en çabuk e 9 ile varabilirsiniz. E 10 16s gibi otobüsler çok dolaşıyor. Ama istanbulu bilmiyorsanız mostar köprüsü durağını ararken kafanız karışabilir. 7 gibi istanbulda olabilin ki çok zorlanmadan yetişin

  • etfalmorgu  (06.01.18 18:02:50)
online check-in yapın, bu şekilde yetişirsiniz herhalde

  • gezegen olan pluton  (06.01.18 18:05:40)