Nike airmax essential 90 Siyah mı Beyaz mı ?

Selamlar,

normalde kanvas'ın üzerine beyaz basic tişört ve üstüne de kazak gibi klasiğe yakın bir giyim tarzım var(casual olmuyor tam sanırım, neyse)

ve ayakkabı olarak da daha ince modelleri tercih ediyorum, kalın spor ayakkabısı ya da dağcı ayakkabılarına benzer ayakkabım yok.

Hediye olarak bu airmax e90 geldi siyah;

aynı zamanda siyah kullandığım ve sevdiğim(yani ince olan) şu ayakkabıya da sahibim.
img-sportive.mncdn.com

bu airmax pek benim tarzım değil ama, hediye olduğu için modelini değiştirmek istemiyorum ama rengini değiştirebilirim.

siyah olarak kalsın mı yoksa beyazıyla değiştireyim mi ?

teşekkürler;

image5.sahibinden.com

www.sportsoul.com

Beyaz

  • gozu acik sevisen yahudi  (06.01.18 13:58:15)
beyaz spor ayakkabın yoksa beyazıyla değiştir bence.

  • treamorg  (06.01.18 14:11:05)
beyaz

  • kablelvuku  (06.01.18 14:53:03)
beyaz kesinlikle.

  • theseachange  (06.01.18 14:57:41)
beyaz

su anda kullandigin da hali saha ayakkabisi gibi yav, giyme onu :(
  • hjarteblod  (06.01.18 16:42:53)
ikisi de güzel bi mağazaya gidip ayağında gör bence. giyiniş tarzına da bağlı mesela, ben olsam siyahı alırdım ama beyaz da çok güzel.

  • proletarier aller lander vereinigt euch  (06.01.18 16:46:36)