[]

iPhone bildirimleri nasıl kapatacağım

Baştan söyleyeyim her uygulama için tek tek bildirim kapatmayı biliyorum. Benim istediğim yan taraftaki sessiz butonu gibi, aktif olduğunda tüm bildirimleri kapatacak, açtığımda da tektar eskisi gibi gösterecek bir şey. Örneğin yarım saat hiç bildirim gelmesin istiyorum ekrana ve ses olarak. Sesi hallediyorsunuz ama ekranda bildirim oluyor. Yarım saat için tüm uygulamalara girip bildirim ayarlarını tek tek kapatmak da zor dediğim gibi. Kesin bir yolu vardır da ben bulamadım.
 
Rahatsız Etme modu


  • facebook  (06.01.18 13:16:05) 
Do not disturb modu iste.

Hilal seklinde olan sey oluyor kendisi. Aramalar cevapsiz arama olarak gorunuyor sende ama karsiya tel kapaliymis gibi gidiyo, sesli titresimli hic bisi yok.
Alternatif olarak sessiz modunun titresimini de kapatabilirsiniz.
  • kuehles blondes  (06.01.18 13:17:26) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.