[]

Erdoğan'ın son 10 yıldaki hatırladığınız sürpriz açıklamaları

Merhaba,

Bir projem için Erdoğan'ın sürpriz açıklamaları ve dolar kuru (spesifik olarak dolar kurunda structural break yaratıp yaratmayacağına bakacağım) üzerindeki etkilerini incelemem gerek.

Son 10 yılda hatırladığınız en beklenmedik veya en etkili hatırladığınız açıklamalara ihtiyacım var. Ne kadar belirsiz bir anı olursa olsun. Hele döviz üzerindeki etkisinin yüksek olduğunu hatırladığınız bir açıklama veya olay/dönem varsa gerçekten çok yardımcı olur.

Teşekkürler!

 
"özel değil bu, genel geneeel."

kendisinden beklenmeyecek gibi görünmese de ilk defa özel hayata ilişkin bu kadar net ve basit cümleler kurduğundan her gün hala tekrarlarım bu cümleyi gün içinde. yazayım dedim faydasız gibi görünse de. (:
  • treamorg  (05.01.18 22:33:43 ~ 22:34:07) 
İnlerine gireceğiz, açıklaması ekonomi, içişleri dahil bir çok alanı içeriyor olmalı.


  • 1adam  (05.01.18 22:34:07) 
"Bazı iş adamlarının varlıklarını yurt dışına kaçırma girişiminde bulunduğunu söylerken "Buna izin verilmeyecek, bu adımlar vatana ihanettir"

özellikle buna izin verilmeyecek vurgusu şaşırtıcı ve ürkütücüydü ki danışmanları toparladı geri vites yaptı.

tr.sputniknews.com
  • ocanal  (05.01.18 22:38:22) 
Kadere bak kimler kimlerle birlikte oluyor


  • all girls dream  (05.01.18 23:47:59) 
dolar yavaştan artarken erdoğanın faiz arttırımı ile ilgili olan tüm olumsuz açıklamaları durumu genelde daha kötü yaptı.


  • turkuaz  (06.01.18 00:01:48) 
nadanı terk etmedin, yaranı arzularsın diye.


  • mehmed resad  (06.01.18 00:02:22) 
tcmb ile ilgili her şey, en son başkanın gidip sunum yapması.

o sunumu da anlamamış zaten, sağlam bir kaynaktan.
  • passion rules the game  (06.01.18 11:43:34) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.