[]

Days That Shook the World

Merhaba sevgili yazarlar. Dünyayı Sarsan Günler belgeselinin tüm bölümlerini bir türlü bulamıyorum. Bu belgeseli bulanlar veya bu belgesel elinde olanlar var mı? Cevaplar için teşekkürler.

edit: Belgesel 1900-1999 arasını kapsıyor.


 
Bolsevik devrimi di mi? Gecenler her biri 15 dk olarak bbc radio 4te belgeseli vardi, 12-13 bolum totalde.


  • camussar  (05.01.18 21:04:33) 
Maalesef hayır. O belgeselin adı Dünyayı Sarsan 10 Gün.


  • simderun  (05.01.18 21:08:31) 
edit 2: Sanırım buldum :)


  • simderun  (05.01.18 21:43:18) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.