[]

Kitap

Merhaba sevgili yazarlar. "Gerçekten Bilmeniz Gereken 50" serisinin kitaplarını okuyan var mı? Cevaplar için teşekkürler.
 
hangi kitaplar var içinde? listeyi de ekleseydin keşke :)


  • part time pollyanna  (05.01.18 18:59:24) 
Hiç duymamıştım sayende şu an girip hepsini sipariş ettim :D çok güzel duruyorlar umarım içerikte öyledir.


  • Meninasplash  (05.01.18 19:08:47) 
Edit : Gerçekten Bilmeniz Gereken 50 Psikoloji Fikri
Gerçekten Bilmeniz Gereken 50 Fizik Fikri
Gerçekten Bilmeniz Gereken 50 Matematik Fikri
Gerçekten Bilmeniz Gereken 50 Felsefe Fikri
Gerçekten Bilmeniz Gereken 50 Sanat Fikri
Gerçekten Bilmeniz Gereken 50 Ekonomi Fikri
  • simderun  (05.01.18 19:50:11) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.