Burun ameliyatı hastane tavsiyesi

Selam ahali,
Yıllardır burundan nefes alamama sorunum var, bir kaç defa doktora da gittim kimisi ilaç verdi kimi ameliyat olmalısın dedi. İlaçlar işe yaramadı ve ameliyat olmaya karar verdim. Şimdiye kadar ki muayenelerden öğrendiğin kadarıyla burnumdaki sorunlar; kemik eğriliği, kıkırdak büyümesi ve 2 cm kist. Son gittiğim doktor bunlar dışında kemikle ilgili bir şey daha söyledi ama o estetiğe giriyormuş devlet hastanesi bunu yapmıyormuş. Bunların hepsini düzeltecek, güvenilir bir devlet hastanesi biliyor musunuz? Özel hastaneler gördüğüm kadarıyla bütçemi aşıyor, bütçemi aşmayan özel hastaneye de ben güvenmem :)

Şehir: İstanbul

böyle ameliyatlarda bence tıp fakülteleri en iyisi. bir de tanıdık olursa arada çok iyi oluyor. ya da hocanın muayenehanesine gitseniz özel hastane gibi muamele ediyorlar. hem de daha hesaplı oluyor. şehir belirtirseniz ona göre hastane doktor tavsiyesi gelir bence.

  • who cares wins  (05.01.18 13:42:00)