[]

Kedi Evi Şikayet

Mahalleye yaptığımız kedi evini dükkan sahibinin biri gelip yıkmış biz bu adamı nereye şikayet edebiliriz ? Nasıl insanlar var ya ..
 
kendi alanı içerisinde mi yapmıştınız ki?


  • lcha  (05.01.18 10:52:00) 
şikayet edebilirsiniz ama hiçbir sonuç alamazsınız, boşuna uğraşmayın.bu pisliklerin yaptıkları her zaman yanlarına kar kalıyor. devlet hayvanları can olarak görmediği için.. hoş insana bile değer vermiyor ki hayvana ne hayrı olsun.


  • anksiyetik pia  (05.01.18 10:54:37) 
hayır apartmanımızın yan tarafı boşluk araçlara kapalı oraya koyduk diğer apartmanda da bunun dükkanı var yani arada


  • KendineAteist  (05.01.18 11:31:37) 
Bu insanlarin kafalarinin calisma yontemini anlamak gercekten zor. Agaclari sevmiyorlar, canlilari sevmiyorlar, kadinlari sevmiyorlar, kendileri gibi olmayan (biyikli gobekli aksanli yari muhafazakar heteronormatif ilkokul mezunu...) herkesten degil her seyden nefret ediyorlar!


  • Traveller  (05.01.18 11:38:24) 
anksiyetik pia +1

ben yerinizde olsam devamlı zabıtaya şikayet ederim dükkanın önüne mal/duba vs koyuyorlar diye. daha sonra maliyeye şikayet ederim fiş vermiyor diye. bunun gibi şikayetler ile devamlı olarak uğraşırım kendisiyle.
  • mayday  (05.01.18 11:41:53) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.