Netflix’ciler koşun

Benim bi iş telefonum var. 10gb neti var. İşten dönerken 1 buçuk 2 saat serviste oluyorum. Şu netflix işini hiç bilmeyene güzelce anlatabilir misiniz. Misal.

Enpara indirimi falan var mı.
İçinde kaç dizi var. Yani olayı komple bilmiyorum.
İndiriliyor mu onlayn mı izleniyor.

Hedef ben miyim tayfun?

Thx. Svg.

  • inheritance  (04.01.18 17:41:34)
internete ihtiyacın yok. dizi bölümlerini çevrimdışı izlemek için indirebilirsin.

  • Rudy Baylor  (04.01.18 17:56:49)
netflix türkiye içerik olarak yetersiz ayrıca dizilerin çoğu güncel değil. 3. sezonunun finalini yapmış rick&morty 2 sezonu mevcut mesela. www.finder.com şu kaynakta kıyaslamaya gidilmiş. Tr'de 188 tv şovu 489 film var. hem mobil hem de pc de offline izlenilebiliyor ayrıca enpara indirimi düşünmek yerine birilerine katılın derim hd kalitede 10 liraya izlenilebiliyor. duyuruda birisi vermişti ilan.

  • kurmalifare  (04.01.18 18:04:33)
netflix tek başına yeterli değil hakkaten. bende hem netflix var hem de blutv, blutv bu aralar biraz atak yaptı, güzel şeyler geliyor. fakat netflixteki gibi indir sonra izle olayı blutv de yok.

netflixte güzel film var aslında ama az, tom hanks in çok güzel filmleri var ama başka yerlerde de bulunabilir. diziler güzel ama.
  • mezarkabul  (04.01.18 18:10:53)
Suits house md mesela yok dimi. Ben dizi için alıcam da. Ne bileyim bilindik eski veya yeni güzel diZiler var mı.

Teşekkür ederim.
  • brad pitt  (04.01.18 18:24:31)
rick and morty'nin 3. sezonu eklendi geçen aylarda, ek bilgi olarak belirteyim.

  • rectoa  (04.01.18 18:30:26)
Suits var. Breaking bad, dexter da var.

  • brkylmz  (04.01.18 19:05:27)
Burda göremedim kral.

www.netflix.com
  • brad pitt  (04.01.18 19:13:54)
Madmen var eskilerden, doctor who var tüm sezonları olmasa da. Travellers güzel. Marvel lar güzel. Aslında güzel dizi çok ya :)

  • mezarkabul  (04.01.18 21:47:26)