[]

yol sorusu

sevgili yolbulanlar,

yandex maps'de isaretli oklar ne anlama geliyor? arac kullanirken yorumlayamadim. ikinci sag sapaktan gir demek olabilir mi? ya da iki sapak gececeksin ama girme duz devam et demek mi?

aktif ve pasif oklarin anlami nedir?
yolumu bulamadim, su an ermenistan sinirindan yaziyorum

foto eklendi
i.hizliresim.com

 
Bir sonraki sapağın şeklini gösteren oklar mı? Sapağın neresinden devam edeceğinizi belli eden hani?

Keşke caps olaydı.
  • John Bloor  (04.01.18 17:10:01) 
gönderdiğin ekran görüntüsünden anladığım;
110 metre sonra Halıcıoğlu Çıkışından çıkmalısın.
Yol 5 şerit. soldaki üç şerit düz ilerliyor. burada takılma bu yüzden pasif. Çıkmak için sağdaki iki çıkış şeritlerine geçmelisin. bunlar aktif. çıkışı kaçırmamak için bu şeritlere geç.
  • cliquot  (04.01.18 17:16:45) 
Takip etmen gereken şeritleri gösteriyor, yaklaşmadan önce gardını al diye.


  • John Bloor  (04.01.18 17:18:43) 
Yol 5 seritli, sagda da cikis var.
Sagdaki iki seritte kal, o seritlerde degilsen sagdaki iki seritten birine gec diyor iste. Cunku sagdan cikacaksin. Son dkda direksiyon kiracak halin yok cikisa cunku :D

  • kuehles blondes  (04.01.18 18:58:44) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.