sigara bırakmaca

merhaba,

geçen seneden -31.12.2017 23:59 :)- sigara içmiyorum. arada elektronik içiyorum.

üzerime biraz nikotin atıverin :)

teşekkürler.

Senin ihtiyacın olan şey nikotin değil, içine sindirdiğin bilgi. Hiçbir bedenin dışarıdan alınacak nikotine ihtiyacı yoktur. Çünkü her beden, kendine yetecek nikotini zaten kendi üretir, ki bu da çok çok çok çok eser miktardır. Vücudun bunu yapabilmesi için ona dışarıdan nikotin ulaştırmamak gerekir ki hazıra alışmasın, çünkü gerekli maddenin dışarıdan hazır (ve tabii bol bol) gelmesine alışan beden üretimi durdurur. Fabrikayı kapatır yani. Halbuki önemli olan o fabrikanın çalışması, gerekli miktar üretiminin devam etmesidir. Kendi kendine yetebilmektir.

Bunu bilinçaltına emir olarak yönelttiğinde bilinçaltın bu emri yerine getirecektir.
  • yaren  (04.01.18 10:13:02)
Beynine nikotin nikotin nikotiiin de 1 paket malbus icmis gibi olacaksin ben arada hinzirligina yapiyorum cok da guzel oluyor.

Yapacak bi sey yok elektronige aban, en fazla 1 2 hafta surer sonra azalir. Su ic bi de bol bol cok elektrikli icerken. Bol bol dedigim de 1.5 2 litre falan icsen rahat yeter.
  • proletarier aller lander vereinigt euch  (04.01.18 10:16:52)
alan carr'in videosunu seyret, sigarayi birakmanin kolay yolu. Sigarayi birakmis oldugun icin kendine mutesekkir ol. Krizlere sakin aldanma, en fazla 5-10 dk sonra gececekler ve kriz araliklari gittikce uzayacak. Ben 2,5 seneyi gectim. Ilk bir sene az aralikli olsa da kriz geldi, 2. sene bile geldigi oldu, hani kriz degil de icesim gelir gibi oldu. Hiiic orali olmadim bu sefer. Daha once 1 tane icsem birsey olmaz diyerek basarisizliklarim cok olmustu. Su an raki masasinda bile aklima gelmiyor ve muthis rahatsiz oluyorum etrafta icilmesinden. Sakin ama sakin 1 tane icme. Cok mutlu, cok tertemiz ve saglikli olacaksin. Su an vucudun dopamin salgilamak icin nikotine ihtiyac duyuyor sadece. Bir sure sonra eski duzene geri donecek ve nikotin olmadan da dopamin salgilayacak ve gene mutlu birisi olacaksin, merak etme.
Elektronik sigarayi da birak, dumansiz hayata alistir kendini. Tekrar soyluyorum, kriz dedigin 5 dk, ve sonunda olum yok inan:)) Bravo bravo, en buyuk sensin, baska buyuk yok!!!

  • honfleur  (04.01.18 11:55:04)
ben de 20.12.2017 de bıraktım. 12 yıldır içiyordum. bırakamam diyordum. öğle vakti bi kahve sigara yaptım sonra benbunu bıraksam ya şimdi dedim. nasıl oldu bilmiyorum 2 haftadır elimi sürmedim.

  • melodica  (04.01.18 13:21:25)
Teşekkürler ;)

  • altinci nesil caylak  (04.01.18 14:01:22)