Big Little Lies *spoiler*

Big Little Lies’ı izlediniz mi? Jeneriği çok güzel değil miydi? Tahmin edilebilirdi belki ama yine de zevkle izletmedi mi kendini?
Özellikle, *spoiler*

Jane’in kendisine tecavüz edenin Perry olduğunu anladığı anda 3 kadının sadece bakışarak anlaşmaları ve bunu izleyiciye mükemmel yansıtmaları.. Şahit olduğum en iyi oyunculuklardandı. Sahneyi hatırlıyorsanız kimsenin ağzından tek kelime çıkmıyordu ama önce Jane’in Perry’yi görmesi ardından Madeline’e bakması ve Madeline’in neler oluyor dercesine Jane’’e dönüp onun Perry’ye karşı bakışlarını fark edip 6 yıl önceki o adamın Perry olduğunu anlaması. Ardından Celeste’nin sırayla kızlara bakıp herşeyi kavraması.. muazzam.

Ayrıca aralarından en insancıl olan bonnie’nin yapması son hamleyi..

Laure Dern’ün oyunculuğuna da bayıldım

oyunculuklar tabiki çok iyi. Bonnie’nin geçmişi onu o harekete itti diyorlar.

  • intihar etsem de kendime gelsem  (04.01.18 02:15:56)
su cekilip de ayak izinin kumda kalmasi guzeldi.

son sahneyi incelemistim. yapmak istedikleri guzel, ama muhtemelen cok denemis ve yorulmuslardi. adamin oldugu sahneler cok akici gorunmedi bana. durdurarak bakarsaniz... bu arada benim yorumum, tecavuze ugrayan kadinin hikayesinin zayif oldugu yonunde. eksik, yahut. ben bilmiyor olabilirim de: hadisenin akabinde adami aramamis mi? polise gitmemis mi? bebegi neden dogurmus?

bence sarisin kadin iyiydi. kidman ise hikayesi en carpici olan kadin diye muhtemelen, one cikmis.

oyle...
  • e haliyle  (04.01.18 03:35:57 ~ 03:36:06)
Şahaneydi hakkaten. Jane oyunculuk dersi verdi.

  • [GODDARD]  (04.01.18 04:21:48)
nicole kidman hariç şahaneydi. sevemedim bi türlü bu kadını. o dizideki oyunculuğu da karakteri de çok itici gelmişt. ama dizi ve finali çok güzeldi gerçekten. oturup bi daha izlerim.

  • elorelia  (04.01.18 09:52:05)