[]

Şoyle bir şey yapsam suç olur mu?

Taciz sikayeti yapmistim. Takipsizlik karari cikmis. Simdi ben adamin adini soyadini iste bu sapiktir diye ilan seklinde bastirip. Her yere yapistirsam. Suc olur mu? Ilce de yasiyoruz yani istanbul gibi dusunmeyin. Aklima baska bisey gelmiyo. Zarar gorsun istiyorum.
 
suc olur.


  • her giriste sifresini unutan adam  (04.01.18 00:14:49) 
takipsizlik kararı çıkacak bi şey yapman lazım senin de.


  • nocturness  (04.01.18 00:26:11) 
Geçmiş olsun, çok üzücü bir olay yaşamışsınız. Maalesef kanıt ve tanık yetersizliğinden böyle bir karar çıkacağı belliymiş. Kadın haklarıyla mücadele eden sivil toplum örgütleriyle iletişime geçin. Onlar gerekeni yaparlar.

www.eksiduyuru.com
  • iwasbornonamountainside  (04.01.18 00:26:31) 
O adama takipsizlik kararı veren hukuk sistemi sana ne ceza verebilir ki...


  • [GODDARD]  (04.01.18 01:58:30) 
twitter a gay profili açıp numarasını koy. "her şeyi yaparım, sınırsızım." falan yaz. telefonunu değiştirmek zorunda kalacaktır. küçük yer olduğu içinde büyük acılar çekebilir.


  • paudi  (04.01.18 09:16:02) 
Güzel tazminat ödersin.


  • kljgslsdkjsd  (04.01.18 11:21:27) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.