[]

THY Rezervasyin yapamama

Merhaba

Thy lie Tokyo icin Sadece rezervasyon yapamıyorum. İlla bileti satın almamı istiyor.

Acaba uzun mesafelerde rezervasyon şansı yok mu 2 gün bekleme opsiyonlu? Yoksa ben mi yanlış seçiyorum?

Saygılar

 
Uçak biletlerinde bu işler mesafeye pek bakmaz. Biletin alım fiyatı kuralına göre son iptal-değişiklik yapılabilecek bir tarih vardır, bu tarih geçilirse sade rezervasyon yapılamaz. Özellikle düşük fiyatlı biletlerin iptali mümkün olmaz. Eğer tarih yakın ise genellikle biletin son iptal tarihi ya çok yakın, ya da geçmiş olur. Hatta bununla da kalmaz; havayollarının bu son iptal-değişiklik tarihlerini değiştirme hakkı vardır. Aylar sonrası için rezervasyon yaptığım biletin son iptal tarihinin 3 ay sonrasından ertesi güne kadar çekilmiş olduğunu bilirim.


  • d max  (04.01.18 04:04:43) 
uzun mesafelerde var. ya uçuş yaklaşmıştır. ya tokyo seferlerine yapmıyordur yahut zaten adınıza hali hazırda bir rezervasyon vardır.


  • dilemma of subscribtionability  (04.01.18 04:06:39) 
Bu arada benim 3 ay sonrasından erken (ertesi güne) çekilen biletim de uzun mesafeydi. Hatta söyleyeyim, Japonya idi (başka şehir, başka havayolu, aktarmalı uçuş).


  • d max  (04.01.18 04:15:34) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.