[]

termometreli isitici

merhaba,

söyle bir seye ihtiyacim var, odanin olmasi gereken isisini belirleyecegim, ve isitici o isinin altina düsünce isitacak, üstüne cikinca duracak. Böyle bir isitici var midir bildiginiz?

evimizin kaloriferleri merkezi sistem, geceye dogru cayir cayir yaniyor, gece sönüyor sabaha karsi yine cayir cayir. Bizim icin sorun degildi de bebek icin cok dengesiz oldu :(

 
DOğru mu anlamışım;

Gece merkezi sistem yanmadığı için hava soğuyor, siz de bebeğin odasını beli bir sıcaklıkta tutmak istiyorsunuz.

Üzerinde termostat olan yağlı bir radyatör işinizi görür. Yeni çıkan Infrared midir nedir hani UFO ile ünlü olan sobalar, onlardan almayın ama. Havayı kuruturlar.

Alacağınız cihazın üzerindeki termostat göstergesi odanın sıcaklığı ile tam orantılı olmaz ama, bunun için odaya ayrıca bir termometre koyup deneye yanıla optimum ayarı bulmalısınız.

Atıyorum odanın 20-22 dercelerde kalması için aletin 40 da ayarlı kalması gibi.

Son bir not; çok sıcak ortam iyi değildir bebekler için. Aslında insanlar için de, 21 derece en sağlıklısı olması lazım ama yine de bir araştırın netten.
  • John Bloor  (04.01.18 10:15:53) 
(bkz: termostat)
termostatlı ısıtıcı var birsürü. olmadı ayrıca termostat alıp elektrikli ısıtıcıya bağlayabilirsiniz.

  • babilbaligi  (04.01.18 11:27:34) 
Vigo dijital var sen dereceyi yazıyorsun ona gore calısıyor. Ben 2 aydır kullanıyorum memnunum


  • solenkol  (04.01.18 11:44:07) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.