[]

THY promo fiyatları

Merhaba

İstanbuldan anakara aratınca 45 tllik promo biletler çıkıyor.

Bunların esprisi nedir acaba? Pegasus gibi koltuk seçmek için ek ücret mi istiyorlar.

Saygılar

 
bileti aldıktan sonra iade-değişiklik yapamazsın ve bagaj hakkı 15 kg. onun dışında majör bir farkı yok normal ekonomi sınıfından.


  • nodrap  (03.01.18 21:52:43) 
yılda minimum 10-12 kez uçak kullanıyorum iç hatlar. bunlardan bir yada ikisini thy dışında alıyorumdur. nedeni marka, kalite filan değil ucuz olması. genel olarak thy çok pahalı imajı var anlamsız şekilde. cuma ya da pazar günü almıyorsanız bileti, thy genelde hep en uygun fiyatı veriyor. promo dediğinizde de online check-in yaparsanız koltuk seçebilirsiniz ücretsiz olarak.


  • brakgn  (03.01.18 23:49:35) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.