[]

En güvenilir dermokozmetik sitesi hangisi?

son kullanma tarihlerine cokca dikkat eden ve fiyatları da görece uygun olan bir site var mı?
birkaç la roche posay ürünü alacağım.
dermokozmetik.com bayağı sıkıntılıymıs ordan alıyordum tam ama sözlükte yazılanları okuyunca vazgeçtim.


 
dermoeczanem.
benim aldığım bir kaç urun için arayıp skt'ye 3 ay kalmış, yine de ister mısınız? diye sormuşlardı.

farmareyon kullanıyorum bir de. ondan da memnunum. hangisinde daha ucuzsa ondan alıyorum.
  • balik kraker  (03.01.18 23:34:49) 
farmareyon kullaniyorum ben de hep. ancak yakin zamanda soyle bi sey oldu. arkadasimin bebegi icin bi urun aldim. skt mayis ayi oldugunu da cok sonradan fark ettim. degisim icin aradigimda da "topluca alip depoluyoruz, depodaki digerleri de ayni tarihlidir" diye cevap verdiler.


  • pide  (04.01.18 01:08:01) 
Ben de dermoeczanem kullanıyorum. En son geçen yazın başında La Roche Posay misel su almıştım, son kullanma tarihi Ekim 2019'muş.


  • wish i could find a way to disappear  (04.01.18 01:15:42) 
Kesinlikle dermoeczanem. Ayaklı reklam gibi olucam şimdi ama gerçekten bunlar kadar hızlı çalışan bir internet sitesi görmedim. Ki neredeyse tüm alışverişimi internetten yaparım. Ne sipariş verirsem vereyim gün içindeyse aynı gün, akşamsa ertesi gün muhakkak kargoya vermiş oluyorlar. Skt olayına çok dikkat ederim, bir kere bile son kullanma tarihi yakın ürün göndermediler. 2-3 ayda bir topluca para bırakıyorum kendilerine ama seviyorum yine de<3

Gerçi 1-2 hafta önceki alışverişimde fiyatların iyice arttığını gördüm ama kontrol ettim, diğer sitelerde de öyleydi. Sanırım kur kaynaklı bir artış olmuş.
  • aliza  (04.01.18 01:31:46) 
@aliza, recete.com'dan verdim siparişimi ve cok memnun kaldım. tester da gönderdiler fiyatları da dermoeczanem'e göre daha uygun + son kullanma tarihlerine de daha cok var.


  • river song  (10.01.18 02:01:56) 
hepsiburada ya da n11 den neden almadıgınızı merak ettim.
çeşit mi yok?

  • titiraprap  (10.01.18 02:53:44) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.