[]

Binance.com buy problemi

Selamlar duyuru ahalisi,

BTC'mle maksimum 4 tane X coin'ninden alabiliyorum. 2 tane al dediğimde " total must be at least 0.001 " uyarısı veriyor.

Daha önce bu sorunlarla karşılaşan oldu mu ?

 
Belirttiği sınırı aşman gerekir. Yani normal.


  • j r r tolkien hayrani  (03.01.18 20:47:19) 
minimum 0.001 coin almalısın demek istemiyor mu, ben mi yanlış anlıyorum ? Elimde olan BTC'nin yarısı ile 2 tane alabiliyorum.


  • integral almayi bilmeyen muhendis  (03.01.18 20:57:09) 
Minimum 0.001 btc ücret ödemelisin diyor.


  • j r r tolkien hayrani  (03.01.18 20:58:53) 
market price ile aldım.


  • integral almayi bilmeyen muhendis  (03.01.18 21:01:16) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.