[]

gezmece tozmaca takılmaca

doğru kategori mi bilmiyorum ama burasıdır heralde

önümüzdeki hafta izinliyim. yani bu cumadan önümüzdeki pazara kadar boş olacağım. canım sıkılıyor ve yaşadığım yer oldukça sıkıcı.
gel beraber takılırız diyen veya şuraya gidicez sende gelebilirsin diyenleriniz var mı ?

not: sürenin tamamı olmasa da olur. yani aslında 1-2 gün bile yeterli olabilir.

 
gürcistana geçer miyiz ?
kalacak yer ayarlayacak mısın artvin de ?
düşünebilirim ciddi olarak ?
  • bana her yer cehennem  (03.01.18 20:57:27) 
gürcistan'a gittiniz mi kalmanız lazım ama, giriş çıkış ana baba günü oluyor sürekli. kış günü kalacak yer kolay olur. ayarlamanız gereken araba bence yağmur çamur teheh.


  • idris amil zula  (04.01.18 09:01:51) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.