[]

internetten aldığım ürünü nasıl iade edebilirim?

bizimkiler benden habersiz gittigidiyor'dan alışveriş yapmışlar, yanlış ürünü aldıkları için iade etme işi bana kaldı. daha önce internetten aldığım bir ürünü iade etme gereği duymadığım için bu süreci hiç bilmiyorum. bazı sorularım var, daha ürün iade edenler yardımcı olursa sevinirim.

ürün kapıya geldiğinde, ürünü getiren görevliye verirsek kargo ücreti ödemek zorunda kalır mıyız? (aldığımız ürün kargo ücretsizdi)


 
aldığın siteden siparişlerini inceliyorsun, iade talebi oluşturuyorsun. sana diyorlar ki şu kargo şu kod ile ücretsiz gönder, gönderiyorsun. sonra paranı alıyorsun.
hiç denemedim ama ürünü almazsan geri dönecektir. süreci hızlandırabilir belki.

  • nocturness  (03.01.18 18:46:56) 
ey kılıçdaroğlu ürün daha gelmemiş kargocu getirmek suretiyle kapıda iade edelim derdinde yaw bunlar nasıl ülkeyi yönetecekler ?

hocam ürün, kapıda iade edilebilir. kargocuya isterseniz yanlış sipariş diye durumu belirtin isterseniz burada oturmuyor diyerek kısa yoldan iadede ettirebilirsiniz kabul ederseniz tekrar ürüne kabul yaptırarak uğraştırırsınız kendinizi.
  • protrek  (03.01.18 18:53:06) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.