[]

Şirket Vergi Numarası Öğrenme

Elimizde ticari sicil ve oda sicil numarası olan bir firmanın vergi numarasını internet üzerinden bulabilir miyiz?

Evetse nasıl,
Hayırsa bulmanın yolu nedir?

Teşekkürler.

 
Ticaret sicil sorguladığınızda mersis no gazetede yazıyor. Tam olarak kaçtan başlıyor bilmiyorum ama baştan ilk 10 olması lazım o vergi no oluyor. Yani ticaret sicil gazete sorgulayıp bakabilirsiniz.


  • eksi sozlugun tatli insani  (03.01.18 19:10:07) 
ticaretsicil.gov.tr'yi kastediyorsunuz değil mi? üye olup bakılan site yani?


  • bay b  (03.01.18 20:10:46) 
arkadaş yok sanırım ama evet oradan. fake bilgilerle üye olunabiliyordu en son.


  • uzunolmasindesemdeuzunolacak  (03.01.18 20:21:10 ~ 20:21:35) 
firmayı kuran şahsın tc vergi nosu çıkıyor ama firma vergi nosu yok burda dostum ya da ben bulamıyorum anlamadım :(


  • bay b  (03.01.18 20:27:49) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.