İnternetten kontakt lens getirtmek

Selamlar, ilk defa internetten kontakt lens siparişi vereceğim birkaç sorum var
1)İnternetten kontakt lens getirtmeyi öneriyor musunuz herhangi bir sorun yaşayan oldu mu ?
2)Önerebileceğiniz güvenilir bir site var mı?
3)Son olarak herhangi bir lens satış sitesine girdiğimde çap ve dioptri seçenekleri var hangilerini seçmem gerekiyor?(Kullandığım lensi ekte belirttim)
Teşekkürler.

Yillardir internetten alirim cok memnunum.
Mobilden goremiyorum ama kullandiginiz lense gore secin. Miyopsa eksi, hipermetropsa arti.

Lensmarket veya lensoptik.
  • mor oje  (03.01.18 18:42:16)
lensmarket.com çok hızlı ve güvenilirdir, müşteri hizmetleri de çok iyidir.

Çap: 13.8
BC: 8.4
Dioptri de lens numarası sanırım, sizinki -2.00
  • opucuk baligi  (03.01.18 18:57:27 ~ 18:58:57)
1) ben hep internetten alıyorum lensmarketi tek geçerim. yanlıs lens almısım alıp gözüme takınca anladım onu bile dğeiştirdiler.
2) 1.
3) reçeteni sisteme girmen gerekiyor. reçetende yazıyor bu değerler
  • Rudy Baylor  (03.01.18 19:01:44)
Son siparişimde son kullanma tarihi geçmiş ürün yolladılar. Belli olmasın diye de eski tarihin üstüne yeni etiket yapıştırmışlar.
Sonrasında çok özür dileyip hediye solüsyon falan yolladılar ama ben bir daha internetten sipariş vermedim. Göz bu sonuçta, şakaya gelmez ve hediye ile düzelmez.

Not: herkesin bildiği ve ekşide çok övülen bir siteydi. Artık bu tarz sitelere güvenmediğim ve hepsinin aynı şeyin laciverdi olduğunu düşündüğümden site ismi vermiyorum.
  • apolitikherif  (03.01.18 19:04:56)