[]

Mi band 2 şarj sorunu

Gearbest ten satın aldık bunu geldi kullanıyorum. Yalnız şarj 2-3 günde bitiyor. Atladığımız bir nokta mı var anlamadım. Sanırım şarj ortalama 20 gün gidiyormuş.
 
Sıkıntı var cihazda , bende min 15 gün dayanıyor


  • nivoandmira  (03.01.18 17:19:31) 
2-3günde bitiyorsa gearbest'in türk müşteri hizmetlerine bağlanın durumu anlatın ya ücreti iadesi alırsınız yada yeni gönderirler. bende kullanıyorum. yazılıma sürekli müdahele edelince cihaz sapıtıyor. stabilite kayboluyor. en son arayana cevap vermeme rağmen, titreşim durmadı. şuan yoğun tempoda kullanmama rağmen banamısın demiyor. casio f91'in gelişmiş versiyonu bu askerde zorunlu olmalı.


  • protrek  (03.01.18 17:23:47) 
ben de kullanıyorum ortalama 20 günü de geçiyor. Telefonunuzda bluetooth sürekli açık mı yoksa?


  • anarsik kurbaga  (03.01.18 18:09:47) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.