[]

Yatırım tavsiyesi önerisi

Arkadaşlar merhaba,

Elimde bir miktar para var düğün için biriktirdiğim ama düğüne daha var. Bu sürede TL olarak tutmak mı iyi parayı yoksa gram altın, dolar vs almak mı iyi ne tavsiye edersiniz. ? Arkadaşlar gram altın almamı önerdi ama ben de buraya sormak istedim.


 
Buradaki yatırım tavsiyesi duyurularında ağırlıklı olarak altın tavsiye ediliyor. Hemen bir yıl önceki fiyatına baktım ve şu anki fiyatıyla karşılaştırdım yaklaşık %13 yükselmiş. Şu anda vadeli tl'ye para atsan %13-14 arası faiz olabilirsin. Benim takıldığım nokta genelde şu oluyor: Vadeli TL'de alacağın para kesin. Ancak altında en az geçen yılki kadar bir performans göstermesi gerekiyor. Dolayısıyla ben vadeliyi daha mantıklı buluyorum. Bazı bankalarda faizi günlük bile alabiliyorsun.


  • mr sherlock  (03.01.18 17:05:59) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.