[]

Scholl Tabanlık

Merhaba

Bu tabanlıkları kullanan var mı acaba? Ayaklarımın altı acıyor? yumuşak tabanlık olarak kullabılabilir mi bunlar?

Saygılar

 
Ben kullandım hiç fayda etmedi. Şişman değilsen bi dene derim.


  • yaren  (03.01.18 16:55:38) 
ben çok memnunum. tavsiye ederim..


  • paudi  (03.01.18 16:57:52) 
Memory foam tabanlıklara da bakabilirsin. Decathlonda var sanırım. Ben de tabanlık kullanıyorum ama problem bende olduğu için doktorun önerdiğini aldım. Bu yüzden marka hakkında fikrim yok ama eğer ayakkabının iç tabanı çıkıyorsa çıkarıp içine yerleştir, çıkmıyorsa ayakkabını 1 numara büyük al.

Ayakkabılar yere çok yakınsa her adımdaki aldığın darbe ayağı etkileyebiliyor. Darbeyi emmesi için yerle sıfır değil de biraz topuğu ve tabanı olan ayakkabılar deneyebilirsin.
  • jazzabel  (03.01.18 17:02:16) 
Rosdmann'dam kendi markası tabanlığını aldım. Ayaklarım bayram ediyor.


  • tahin pekmez yoğurt  (04.01.18 18:59:30) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.