[]

Yatırım tavsiyeyi atın üzerime..

Selam Dragon Denler

Tarihçesini hiç sorgulamayın, ofiste bir anda godamanlıktan konu 100 TL yi bir aytda kim en çok arttıracak yarışına döndü.

Kurallar çok kısa ve öz, 2 Ocakta 100 Tl ile girişilen legal yatırım, bahis, oyun ne haltsa 2 Şubatta belgelendirilerek açıklanacak ve elinde en çok para kalan, bu tabii ki 100 TL nin altı bişey de olabilir :D tantuni yiyecek :) Evet vizyon dar biraz..

Var mı aklınıza gelen birşey ?

Eyw in advance..

 
miktar çok az olduğu için komisyonsuz veya az komisyon bir şey olmalı. euro alıp geçin.


  • cedex  (03.01.18 16:08:59) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.