[]

(iş ilanı değildir!) gaziantep'te ingilizce raporlama yapacak, beyazyakalı

bir şirketimizin gaziantep ofisine ingilizce raporlama yapabilecek kadar ingilizceye sahip, düzgün profilli bir eleman ihtiyacını hangi kaynaktan karşılayabiliriz sizce? gaziantep için en iyi kaynak neresidir?
(internet eleman siteleri, yerel gazete(hangisi), üniversite ik departmanı(hangi üniversite) vs gibi önerilere açığım)
yanıtlar için şimdiden teşekkür ederim

not: başlığın saçmalığı benden kaynaklı değil, moderasyon iş ilanı açtım zannederek silmiş.

BU BİR İŞ İLANI DEĞİLDİR!!!

 
Kariyer.net

Yerel gazeteden falan işe yarar eleman bulamazsın.
  • cakabo  (03.01.18 16:58:52) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.