[]

columbia mont fikri (capsli)

bu fiyata bu mont alınır mı?
kullanıp memnun kalan var mı?

www.boyner.com.tr

 
yazık ya. o ne fiyat. o fiyata birini tutayım sırtımı sıvazlasın, adamın emeğine kazanç olur.

neyse,

metro grossmarket'te colombia, north face filan satılıyordu, belki saçma fiyatlardan biraz daha az saçma bir fiyat olabilir, bakarsınız.

ek bilgi: o ördeklerin kuşların tüylerini canlı canlı yoluyorlar.
  • neynep  (03.01.18 13:56:52 ~ 13:57:53) 
www.columbia.com

buradan almayı denesene kargo filan daha ucuza gelebilir.
  • cedex  (03.01.18 13:59:10) 
Modadan anlamam, ama şöyle cevap vereyim.

Parasını hakeden bir kalite sunuyor olabilir, ama görüntü itibari ile kalitesini/pahasını belli eden bir ürün gibi durmuyor.

100 liraya birisi çakmasını alıp sırtına taksa ve yan yana gelseniz çok bi fark olmaz gibi sanki. Kolayca sahtesi üretilen ürünlerin de böyle bir sorunu var.

www.amazon.de

www.modacruz.com
  • John Bloor  (03.01.18 14:00:21 ~ 14:04:06) 
hoşuna gitmişse ve ücreti'de koymuyorsa ne beni dinle nede kendini yor.


  • protrek  (03.01.18 14:10:34) 
amazon varken iki katı para vermeye gerek yok boynere.

amzn.to
  • kırmızıgözlüağaçkurbağasıyeşili  (03.01.18 14:14:12) 
Öncelikle bu ürün, columbia cascade peak modeli. Aslında bir dış katmanla giyiliyor. Bu yüzden zip ve 3 yerden bağlantısı var. (bu yüzden full zip olmayan modellerden biraz daha pahalı) Olması gerektiği gibi bunu bir dış katmanla giyerseniz, maksimum verimi alırsınız. Tek başına bir iç katmana bu para verilmez. Benzer fiyatlara iki katmanlı bir model alabilirsiniz.

Amerikada bu model, aşağıdaki linkteki gibi satılıyor. Ama yurduma girince muhtemelen dılını ayrı, içini ayrı satıyorlar.

www.columbia.com
  • sarap dumani  (03.01.18 16:20:47) 
Bu fiyatlik bir ozelligi yok, size kalmis. Yillardir Columbia urunleri kullanirim, buyuk cogunlugu o paralar etmiyor giydiklerimin. Ulan o zaman niye aliyorsun diyeceksin, cevap marka takintisi.


  • stavro  (03.01.18 16:23:39) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.