[]

üçlü priz bilgisayar kapanması

geçenlerde üçlü prizi değiştim ama o zamandan beri masaüstüm kendi kendine kapanıyor günde 1-2 defa. bazen de oyun sırasında görüntü tamamen donuyor hiçbir şey olmuyor. sizce böyle sorunlar sadece güç kaynağından mı kaynaklanır yoksa üçlü priz de böyle bi eşye sebep olabilir mi?
 
Oyun esnasında oluyorsa sıcaklıktan dolayı kapanıyor olmasın?


  • John Bloor  (03.01.18 12:55:25) 
işlemci macununu değiştir.


  • lafacukur  (03.01.18 13:01:51) 
aynisi laptoptan oldu tuhaf sekilde. evde prizleri degistirdiler. orada sarj almiyordu. disaridaki mekanlarda aliyordu. sonra bi evde daha sarj almiyordu. sanirim daireye gelen elektrik voltajiyla alakali bir durumdu. sen de baska yerlerde dene bi.


  • mayeskuel  (03.01.18 14:02:52) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.