[]

dun gce besiktas'ta duyulan sesler ucak sesi degil miydi?

bir sure devam etti. 12 civari. gok gurultusudur diyorlar.
 
Eğer dün gece Kadıköy'de duyulan seslerle aynı sesler ise gök gürültüsüydü, zira şimşek de çaktı.


  • whoosie  (03.01.18 12:55:06) 
ben de bayağı korkarak uyandım akşam beşiktaş tarafında, ama 12 civarı değildi daha geçti. kadıköy'de herkes gökgürültüsü demiş.
benim duyduğum da gökgürültüsü gibiydi ama çok uzun sürdü böyle bir gürüldeyip bitmedi, upuzun geldi bana uykudan uyanınca..

  • kaputt  (03.01.18 13:25:38 ~ 13:25:51) 
:/ yani bu iki sesi karistirdiysam tu bana! elmayla muzu karistirmak gibi. emindim halbuki ucak olduguna.


  • jimicik  (03.01.18 13:29:58) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.