[]

Gmail'de en çok mailleşilen mailler

Mail başlığının yanındaki "örnek başlık (55)" şeklinde çok fazla mailleşme olan başlıkları nereden bulabilirim? Aradım ama böyle bir arama seçeneği göremedim.

Kotam doldu. Silmek istiyorum da.


 
Kota için mail sayısına değil mail boyutuna odaklanmanızı öneririm.

Sadece metinden oluşan mailler yer tutmaz da ekteki dosyalar sıkıntı yaratır. O yüzden arama kutucuğunun sağındaki oku tıklayıp detaylı arama menüsüne girip boyut filtresi ile arama yapıp işinize yaramayan büyük mailleri silebilirsiniz.
  • crown  (03.01.18 12:06:32) 
@crown

larger: 10 mb diye arattım ve gereksiz mailleri sildim fakat, kotamın yine çok az kalmasından ötürü bu yüksek mailleşmeli başlıklardan kaynaklıyor diye şüphelendim.
  • efreet sultan  (03.01.18 12:11:29) 
Çöp kutusunu boşalttınız mı Gmail'in içindeki?


  • monogram  (03.01.18 13:12:06) 
Çöp kutusunu boşalttınız mı +1
Google Drive'da dosyalarınız varsa kotaya onlar da dahil, oraya da baktınız mı?

  • kobuzchu kiz  (03.01.18 13:13:13) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.