[]

KYK borcu için vergi dairesinden ödeme emri

bugün arkadaşa geldi,imzalayıp aldı. ancak şuan herhangi bir ödeme yapması mümkün değil.vergi dairesini aradı gecikme zamları ile birlikte taksit yapabiliriz ancak demişler. bir mali müşavire danışmış o da ödeme üzerine yat, illa ki yeni bir yapılandırma,af vs çıkar demiş. bu konuda tecrübeleriniz neler,hiç bir işlem yapmadan beklemek mümkün mü? üzerine kayıtlı herhangi bir mal varlığı yok.

ayrıca 2018'de vergi affı çıkar mı sizce, 2017'de iki kere çıktığı için ben pek olası bakmıyorum ama.


 
valla geçen vergi borcundan dolayı bütün banka hesaplarıma e haciz koymuşlar. aman dikkatli olun derim bi anda çıkınca daha kötü oluyo.


  • bizansa karsi memleket takimi  (03.01.18 12:16:11) 
bir arkadaşım ödemedi uzun süre. maaşına haciz geldi. sonra vergi dairesine gidip taksitlendirdi.


  • kablelvuku  (03.01.18 12:17:15) 
Ödemezse aniden hesaplarına bloke konulabilir ve o ana kadar olan taksitleri ödeyene kadar kaldırmıyorlar blokeyi. Eşim de bunu çok yaşadı. Yine unuttuğu için uzun süre ödememişti. Geçen hesabından 5000 tlyi kendileri çekmiş. Yani artık eninde sonunda alıyorlar.


  • curukturpkokusu  (03.01.18 12:44:02) 
bana da geldi. yapılandırmak zorunda kaldım. işsizim param yok dedim anlamadılar. şu an babam ödüyor. seçim olur da af çıkar umarım tez vakitte. gerçi onda da faizi siliyorlar.


  • poison pill  (03.01.18 13:06:10) 
Hiç ödememiş. Başlamamış hiç


  • denef  (03.01.18 17:03:47) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.