[]

Fargo film / Fargo dizi

spoiler

filmlerin konusunu okumam ama Fargoyu kismen
duymustum dizi vesilesiyle. filmi izledim. cok
daha acikli bunaltici bir sey bekledigimden
biraz havada kaldi. dizide ortam konunun islenisi
nasil? izlemeli miyim? buhranli bir sey mi dizi
yoksa film gibi ironili mi?

spoiler

 
konu olarak filmle bağı yok. ortam vs aynı, çeşitli göndermeler mevcut o kadar.


  • stanley weber  (03.01.18 11:08:10) 
İlk sezon çok iyi, filmle de alakalı diye hatırlıyorum ben


  • nucleon  (03.01.18 13:09:40) 
Fargo benim izlediğim en iyi dizi. İlk 2 sezonu mükemmel. Filmini bilmediğimden bir şey diyemiyorum ama kesinlikle izle.


  • freetakilir  (03.01.18 14:07:33) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.